Wygrana z Karczewem!!!

W niedzielny poranek zespół Błonianki rocznik 2002 zadebiutował na poziomie I ligi. Od razu na początek zmagań ligowych chłopcy z Błonia musieli przejść test o wysokim stopniu trudności. Trzeba było wykazać się charakterem, determinacją, a w szczególności umiejętnościami sportowymi nie tylko technicznymi , ale również taktycznymi . A problemów było sporo: umiejętność zorganizowania się przy wczesnym wstawaniu, daleki wyjazd do Karczewa, gra efektywna na plażo-boisku, bitwa fizyczna przez cały mecz, a do tego gra przeciw zespołowi, który uchodzi za faworyta do rozgrywek na tym poziomie.

A jednak Błonianka udowodniła , że zrobiła postęp i nie wypadła sroce z pod ogona :). Ten pierwszy sprawdzian drużyna zdała. Wygrana 1 do 0 z Mazurem Karczew była efektem olbrzymiej pracy, a przez to jest wspaniałą nagrodą i radością. Najważniejsze jednak, że w meczu o punkty drużyna z Błonia sprawdziła się z pozytywnym skutkiem z przeciwnikiem, który z pewnością jeszcze niedawno mógł wydawać się poza zasięgiem:). Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników Błonianki. Każdy z Was pokazał, że szybko się uczy , daje radę co raz większemu wyzwaniu , a dzięki temu staje się co raz lepszy:).

Jednocześnie nie można spoczywać na laurach, trzeba iść do przodu, pracować i dalej się rozwijać. To był dopiero pierwszy schodek…. A cel jest daleko. Jednak ważne , że po dzisiejszym meczu każdy chłopiec z Błonianki uwierzył i zobaczył , że jest on osiągalny:).

Drużynie Mazura dziękujemy za mecz i życzymy samych sukcesów w kolejnych meczach!

Mazur Karczew – KS Błonianka Błonie 0 – 1

Zagrali: Miłosz, Patryk, Bartek (1 bramka), Kiełek, Arek, Szymon, Capi, Kacper, Konrad, Gabryś, Dzido (1 asysta), Filip, Mateusz, Adrian.