Podtrzymana dobra passa!!!

W kolejnym meczu ligowym Błonianka była gospodarzem w meczu z Mazowszem Miętne. Przeciwnik z bardzo daleka, w związku z tym całkiem nieznany zarówno dla trenera jak i zawodników z Błonia. Tym bardziej zapowiadał się ciekawy mecz jako, że Mazowsze przystępowało do meczu jako lider ligi.

W pierwszej połowie było zatem - można rzec - takie wzajemne badanie sił i możliwości. Dla kibiców zatem było sporo emocji, na boisku sporo przeszkadzania i walki:). Pomimo szybkiego prowadzenia Błonianki – bramka Gabrysia po umiejętnym znalezieniu się w sytuacji kiedy piłka spada na tzw. nos, przepraszam buta:) (brawa za zimną krew!) - rywale nie ustępowali. Każdy z zespołów starał się korzystając ze swoich atutów przełamać rywali. Szansy na uspokojenie nerwów nie wykorzystał napastnik Błonianki, zaś Mazowsze postraszyło kilkoma wolnymi z dość bliskiej odległości.

Dopiero w drugiej połowie – po uspokojeniu nerwów, pewnych wskazówkach trenera – chłopcy z Błonia mocniej przycisnęli i większym stopniu przejęli inicjatywę w grze. Większa liczba sytuacji podbramkowych zaowocowała kolejnymi bramkami. Na dwa zero podwyższył Dzido po bardzo efektownym podaniu Szymona, a trzecią bramkę również zaliczył Dzido , choć po prawdzie prawie pełnia zasług przy golu należała się Konradowi, który zdobyłby bramkę, gdyby ….nie było Dzido:). Jednak Dzido był i w całkiem udany sposób zapisał się w pamięci kibiców i statystykach meczowych. Brawa i tak trzymaj dalej , a będziesz miał co raz więcej fanów:)!

Z punktu widzenia trenera, to cała drużyna Błonianki zasługuje na gratulacje jako, że zagrała dobre zawody i nie chodzi tylko o skuteczną grę z przodu, ale również efektywną grę w defensywie. To trener również widzi i bardzo docenia.

Brawa!!! Oby tak dalej :). Drużynie Mazowsza serdecznie dziękujemy za interesujący mecz i życzymy samych sukcesów w następnych spotkaniach !

KS Błonianka - Mazowsze Miętne  3 :0

W meczu zagrali: Miłosz, Patryk, Kiełek, Arek, Konrad, Bartek, Dzido (2 bramki), Kuba, Szymon, Capi, Adrian, Gabryś (1 bramka), Mateusz, Filip, Kacper.