Trampkarze z Błonianki udanie rozpoczęli rewanże!

Po pierwszej rundzie zawodnicy z Błonia mieli na koncie pięć zwycięstw i porażkę. Wypadało więc podtrzymać dobry bilans i zdobyć kolejne trzy punkty. Rundę rewanżową drużyna rozpoczęła od dalekiego wyjazdu do Mazowsze Miętne (prawie dwugodzinna jazda bus-em – wręcz jak zawodowcy:)).

Trener Błonianki dał szansę w tym meczu dużej części zawodnikom, którzy do tej pory częściej grali w drugim zespole. Chłopcy na własnej skórze mogli poczuć ciężar odpowiedzialności, wymagań i trudności jakie wiążą się z grą na tym poziomie rozgrywek. Na pewno dla młodych zawodników to niezłe doświadczenie i zapewne wyciągną wnioski na przyszłość, że trzeba być cierpliwym i pracować, na treningu, po trening i w wolnych chwilach:).

Jednocześnie zadanie postawione przez trenera dzięki wsparciu całej drużyny , chłopcy z trudem, ale jednak zrealizowali. Bramkę dającą zwycięstwo strzelił Konrad po akcji dwójkowej z Dzido. To ważne, że liderzy potrafią współpracować, grać dobrze na różnych pozycjach, a tym samym się rozwijać indywidualnie.

Z punktu widzenia trenera cieszy fakt, że jako drużyna Błonianka staje się co raz bardziej zdyscyplinowana i mocna psychicznie, skoncentrowana i odpowiedzialna jeden za drugiego. Widać po zachowaniu na boisku, że nawet kiedy są braki w umiejętnościach, kiedy jest ciężko, jest wola i chęć poświęcenia, zaangażowania do końca.

GRATULACJE za walkę, pasję i również za wynik! Daliście radę jako drużyna, razem jesteście lepsi!!!

Mazowsze Miętne – Błonianka Błonie 0 : 1

Zagrali:

Miłosz, Patryk, Dominik, Arek, Filip, Kiełek, Szymon, Miki, Damian, Mateusz, Kuba, Adrian, Dzido (1 asysta), Konrad (1 bramka)