Na dziś Mazur za mocny dla Błonianki!

We wtorkowe deszczowe popołudnie zespół trampkarzy Błonianki zagrał przełożony mecz z Mazurem Karczew. Pomimo dobrego początku i prowadzenia Błonianki po bramce Konrada , biało zieloni przegrali 1:4.

Wbrew wynikowi, był to w miarę dobry mecz w wykonaniu zespołu z Błonia, ale na wynik meczu w znacznym stopniu wpływ miały błędy indywidualne kilku zawodników Błonianki. Trzeba jednak mieć na względzie fakt, że w związku z kontuzjami , od kilku spotkań ciężar gry zespołu z Błonia starają się podtrzymać chłopcy, którzy może i bardzo chcą, starają się, ale mają jeszcze małe ogranie boiskowe i nie zawsze są w stanie dorównać umiejętnościami sportowymi do poziomu jaki w dniu dzisiejszym zaprezentował Mazur. Z drugiej jednak strony cieszy rozwój i branie odpowiedzialności na barki kolejnych chłopców z Błonianki, co może zaowocować podniesieniem poziomu całej drużyny w przyszłości. Dlatego też największym plusem tego przegranego meczu trampkarzy było doświadczenie zdobyte z mocnym rywalem.

Błonianka Błonie – Mazur Karczew 1 : 4

Zagrali: Miłosz, Patryk, Dominik, Arek, Filip, Kiełek, Szymon, Kacper, Gabryś, Konrad (1 bramka), Dzido, Bartek, Piotrek.