Super niedziela!!! 3 zwycięstwa …..naszych:)

W niedzielę zagrały obydwie drużyny trampkarzy Błonianki oraz reprezentacja Polski na Euro we Francji:). Seria zaczęła się rano meczem u siebie pomiędzy Błonianką a Legią Bemowo. Nie był to łatwy mecz. Przeciwnicy pomimo ostatniego miejsca w tabeli to bardzo dobrze poukładany zespół, tym bardziej trudny jako, że naprawdę dobry technicznie. Dlatego aby ich pokonać trzeba było po pierwsze do minimum ograniczyć grę piłką rywali , a po drugie wykorzystać w jak największym stopniu liderów zespołu z Błonia. I tak też to wyglądało. Błonianka naciskała , nie dawała spokojnie rozgrywać Legii i sama próbowała zaskoczyć….. strzałami z dystansu. Rolę snajpera drużyny wziął na siebie Bartek, który ustrzelił klasycznego hattricka w pierwszej połowie. W drugiej połowie Błonianka z pełną świadomością , wstawiając serce i rozsądek utrzymała korzystny wynik, dając sobie i kibicom z Błonia radość ze zwycięstwa. To był niezły początek niedzieli:).

Błonianka Błonie – Legia Bemowo 3 : 1

Zagrali: Miłosz, Patryk, Bartek (3 bramki), Filip, Arek, Szymon, Kiełek, Kacper, Dzido, Konrad, Hubert, Gabryś, Damian.

Krótka przerwa regeneracyjna – głównie dla sztabu trenerskiego:) - i Błonianka II stawiła się na zbiórce do wyjazdu busem do Chylic. Po prawie godzinnej jeździe trampkarze z Błonia wyszli na całkiem nieznane boisko aby zmierzyć się z Laurą Chylice. Nastawienie było bojowe, co przy pełnym i mocnym składzie kadrowym dodawało optymizmu i wiary w końcowy sukces. Już początkowe akcje meczu pokazały , że będzie dobrze. Najpierw nie do zatrzymania dla rywali był duet napastników wspierany szybkimi wejściami skrzydłowych. Następnie kiedy zespół Laury przyjął taktykę bardziej defensywną, całkiem niezłe rozgrywanie, cierpliwe, ze zmianami stron , pozwoliło na dobicie rywali i zaaplikowanie im 11 goli. To były dobre zawody w wykonaniu zespołu Błonianki II i drugie zwycięstwo w tym dniu naszych:).

Statystycznie :

Laura Chylice – Błonianka II Błonie 0 – 11

Zagrali : Grześ, Igor (1 bramka), Zygmunt (1 bramka), Niedziela, Dominik, Adrian (1 bramka), Kuba, Mateusz (1 bramka), Mikołaj, Staś, Piotrek (4 bramki), Gabryś (2 bramki), Damian (1 bramka).

Po powrocie do Błonia, w bardzo dobrych nastrojach cała Błonianka rocznika 2002 wraz z rodzicami i kadrą szkoleniową udała się pooglądać i pokibicować reprezentacji Polski na Euro. I jakże by inaczej i tym razem wygrali nasi:). Można powiedzieć, że Polska pokonała Irlandię Północną w stylu Błonianki bo wynik był 1 do 0 :). Gratulacje!!!! To była miła niedziela, pełna sukcesów!!! Oby tak dalej!!!