Błonianka po walce przegrywa z Unią

W rozegranym w sobotę meczu 10 kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych Błonianka przegrała z drużyną Unii Warszawa 0 : 2.

W pierwszej połowie stroną przeważającą był zespół Unii Warszawa, zaś w drugiej połowie inicjatywa była po stronie Błonianki. Na taki stan rzeczy największy wpływ miał....wiatr.

Goście swój atut gry z wiatrem wykorzystali i strzelili bramkę. Błonianka kiedy w drugiej połowie dostała wiatr w plecy zmusiła rywali do obrony, tworzyła sytuacje, jednak nie dała rady strzelić gola. Dodatkowo skrzydła podciął Błoniance sędzia dyktując karnego dla Unii po bardzo wątpliwym faulu. Można w tym wypadku powiedzieć , że suma szczęścia równa się zero jako, że właśnie z Unią - tylko na wyjeździe - to Błonianka dostała karnego w podobnych okolicznościach.

Podsumowując zespół z Błonia pokazał charakter, udowodnił sobie i kibicom że robi postępy, jednak niektóre ogniwa , jednostki mają pewne braki, które w sumie dały różnice na korzyść bardzo doświadczonego i twardego zespołu z Warszawy. Jak agresywnie i walecznie grała Unia najbardziej doświadczył kapitan Błonianki, któremu najpierw goście rozbili mocno wargę, a następnie tak sfaulowali, że skończył mecz z koniecznością podjechania na pogotowie. Co będzie dalej zobaczymy…. Dużo zdrowia Szymon i obyś szczęśliwie jak najszybciej wrócił do drużyny.