Gra halowa z UKS Iwiczna

W czwartek zamiast treningu chłopcy z Błonianki rozegrali grę sparingową z UKS Iwiczna. Do pięknej hali widowiskowo-sportowej w Mysiadle, Błonianka udała się w trochę niepełnym składzie, z kilkoma chłopcami po dłuższych przerwach od gry oraz z dużą liczbą chłopców z Błonianki II, zatem nie dziwiło, że lepsza okazała się drużyna gospodarzy. Dla trenera Błonianki istotniejsze było sprawdzenie pewnych nowych rozwiązań kadrowych na określonych pozycjach, doskonalenie techniki użytkowej chłopców w warunkach meczowych czyli przy presji przeciwnika. Jednocześnie sama gra w bardzo dobrych warunkach halowych pozwalająca na konfrontację 5 na 5 na duże bramki stanowiło dużą odmianę i sporą przyjemność treningową.

Dziękujemy zespołowi UKS Iwiczna za zaproszenie i ciekawą rywalizację.

Zagrali: Miłosz, Patryk, Kiełek, Konrad, Zygmunt, Hubert, Adrian, Kuba, Mikołaj, Arek, Lewy, Igor, Filip, Gabryś, Capi.