Dzieje się na obozie w Chorzowie

Kolejny dzień obozowy minął chłopcom z Błonianki w dużym tempie i z wieloma atrakcjami. Dotychczas chłopcy: trenowali na dworze, rozegrali sparing z podziałem na Błoniankę I i II, mini turniej wewnętrzny na hali, zażywali kąpieli na basenie oraz mieli sesję video z analizą taktyczną. Do tego atrakcje zakupowe, zabawy w bilard, tenis stołowy i oczywiście wspólne posiłki w restauracji hotelowej.

Cieszy dobry humor całej grupy, chęć pracy na treningach, zaangażowanie i rozwój nie tylko piłkarski, ale również ogólny fizyczny i psychofizyczny. Widać również, że chłopcy pod względem charakteru stają się mocniejszymi i twardszymi zawodnikami. Integracja poprzez wspólne spędzanie czasu, rozmowy nocne -trener wie wszystko:), poznawanie swoich kolegów z boiska, daje możliwość , nie tylko na lepsze efekty boiskowe , ale również na przyjaźnie które oby zostały na bardzo długo.

W galerii kilka zdjęć z obozu w Chorzowie- jak spędzamy czas, jak trenujemy, jak gramy i jak się bawimy.