Dobry początek…..Milan – Błonianka II 1 – 7

Dobry początek…..Milan – Błonianka II  1 – 7

Debiut zespołu Błonianki II na boisku wypadł całkiem okazale. W piątkowy wieczór przy nieustannie padającym deszczu, a pod koniec śniegu, chłopcy tworzący Błoniankę II zmierzyli się z Milanem Milanówek. W meczu tym chłopcy z Błonia, poza pokazaniem że oni też piłkarsko sporo umieją, wykazali że zasługują na posiadanie własnej drużyny i grę co tydzień w lidze. Miło było patrzeć jak wszystkim zależy na grze i to pomimo tak strasznie anty piłkarskich warunków pogodowych. Dla całej 11 nie było ani za mokro , ani za zimno, ani zbyt daleko, nikt też nie narzekał na zmęczenie całym tygodniem pracy. Wszyscy mieli i mają to co najważniejsze by tworzyć zespół ligowy czyli twardość, nieustępliwość, odwagę, ambicje i charakter do gry w piłkę. Nie przestraszą się byle chłodu:).

Odnośnie samego meczu : była to gra jednego zespołu – Błonianki. Przewagę było widać w organizacji gry i to zarówno w ofensywie jak i defensywie. Z pewnością liczba strzelonych goli mogłaby być nawet dwucyfrowa gdyby tylko była taka konieczność:). A tak w polu dla poczucia piłki i przede wszystkim rozgrzania się zagrał nawet bramkarz.

Statystycznie I mecz Błonianki II w U-14:

Milan Milanówek – Błonianka II Błonie 1 – 7

Zagrali: Miłosz, Igor, Zygmunt, Kuba, Mateusz, Filip, Kacper, Oli, Wojtek, Piotrek, Niedziela.