Błonianka II za mocna dla Legionu Pruszków
Przygotowujący się do pierwszego swojego sezonu drugi zespół rocznika 2002 tzw. Błonianka II, zmierzyła się z zespołem Legionu Pruszków,który prawdopodobnie będzie jednym z przeciwników na wiosnę w III lidze
Ze względu na zimową aurę, gra odbyła na pięknej hali w Pruszkowie , w składach 4-osobowych plus bramkarze. Można zatem przyjąć, że był to jedynie mocniejszy trening w formie rywalizacji dwóch drużyn, jednak największym podtekstem tej gierki była możliwość porównania debiutującego w lidze zespołu Błonianki II na tle rywala, który w tej samej lidze już od pewnego czasu gra.
Okazało się, że Błonianka II może bez oporu, czy wstydu nazywać się drużyną, a nie tylko rezerwami zespołu grającego w I lidze okręgowej. Mecz miał całkowicie jednostronny wymiar, z całkowita dominacją Błonianki. Bramki padały tylko dla zespołu z Błonia i to nawet jak już trenerzy zamienili się bramkarzami , aby choć odrobinę wyrównać zawody.
Trenera cieszy zapał i rozwój piłkarski chłopców, a jednocześnie trener wierzy, że dalej będzie im się chciało pracować nad swoimi niedoskonałościami i poprawą umiejętności. Można przecież grać nie tylko w III lidze....
Dziękujemy za zorganizowanie gry i zaproszenie zespołowi Lidera Pruszków.
Zagrali: Dunaj, Zygmunt, Lewy, Igor, Filip, Arek, Piotrek, Mikołaj, Mateusz, Oli.