3 zwycięstwo .......w ciągu 7 dni

Po niezłym meczu Błonianka Błonie wygrała w sobotnim meczu Perłą Złotokłos 2 : 0.

Już początek meczu spowodował radość w szeregach kadry Błonianki. Po wrzutce z boku ładnie z woleja uderzył Igor i było 1 do 0. Prowadzenie Błonianki nie zmieniło nic w nastawieniu zespołu z Błonia. Mogło i powinno być jeszcze lepiej w pierwszej połowie dla Błonianki, choć bramki już w tej połowie nie padły. Oczywiście były okazje do strzelenia kolejnych bramek, ale cóż raz za razem bramka okazywała się za mała:). Po raz kolejny skuteczność, celność strzałów nie była mocną stroną zespołu. Jednak nie ma co narzekać , bo z drugiej strony Błonianka pokazała świetną dyscyplinę i organizację gry w pressingu. Przeciwnik w pierwszej połowie nawet raz nie zagroził bramce gospodarzy. Zespół pracował w defensywie na całym boisku, świetnie się ustawiał i odbierał piłki przeciwnikowi.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Błonianka atakowała, starała się w różny sposób zaskoczyć rywala, bokiem, środkiem czy z powietrza. Jednak dopiero akcja indywidualna Piotrka (nawiasem mówiąc pokazująca jak duże możliwości w grze ofensywnej ma ten cichy chłopak) i wyłożenie piłki jak na tacy Kubie pozwoliło zdobyć drugą bramkę dla Błonianki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 dla Błonianki, wynikiem, który i tak był najniższym możliwym wymiarem kary dla rywali. Gratulacje!!!!

Zwycięstwo z Perłą było bardzo ważne, jako że dało szansę na przyszłość , na kolejne zwycięstwa i dalszy rozwój indywidualny każdego z zawodników i całej drużyny. Wszystko dalej zależy od Was chłopaki. Jako trener wierzę, że kolejne zwycięstwa są na wyciągnięcie ręki i dlatego, wszystkich kibiców zapraszam w imieniu swoim i piłkarzy na trybuny i proszę o gorący doping dla naszej drużyny już za tydzień. Chcieć to móc!!!!! Niemożliwe nie istnieje!

Statystycznie:

Błonianka Błonie - Perła Złotokłos 2 - 0

Zagrali: Miłosz, Aleks, Konrad, Max, Patryk, Dominik, Bartek, Hubert, Capi, Kacper, Kuba (1 bramka), Igor (1 bramka), Gabryś, Mateusz, Mikołaj, Piotrek.