Remis w sparingu ze Świtem

W sobotni poranek drużyna Błonianki rozegrała w Nowym Dworze Mazowieckim mecz kontrolny z tamtejszym Świtem. Po niezłej grze w wykonaniu obu zespołów mecz zakończył się remisem 0 do 0. W zespole z Błonia dobrze funkcjonowało operowanie piłką oraz gra obronna. Zabrakło tzw. dokładnego ostatniego podania oraz finalizacji akcji. Ze względu jednak na klasę przeciwnika, jego doświadczenie, wydaje się, że było nieźle, w szczególności może cieszyć zagranie na zero z tyłu w wykonaniu Błonianki . Przemeblowana w stosunku do poprzedniego sparingu linia defensywna była raczej pewnym filarem zespołu i to pomimo, że dalej trener nie ma do dyspozycji pełnej kadry. Poza tym znów świetnie dyrygował „orkiestrą” w środku pola kapitan, do której poziomu dorównał Kacper.

Ogólnie mecz był dobrym przetarciem przed grą z zespołami na podobnym poziomie. Już było widać pewną bazę, ale można jeszcze poprawić kilka kwestii. Co pewnie drużyna zrobi na obozie:).

Statystycznie :

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Błonianka Błonie 0 : 0

Zagrali: Miłosz, Dzido, Konrad, Bartek, Hubert, Zygmunt, Capi, Szymon, Kacper, Oli, Adrian, Mikołaj, Igor, Gabryś, Filip, Dominik, Grześ, Kuba.