Bolesna porażka z Ursusem

Powiedzieć, że to nie był dobry mecz Błonianki, to mało….. To była katastrofa. Trzeba przyjąć na klatę, że wszyscy popełniliśmy błędy – zarówno od zestawienia składu, taktyki jak i błędy indywidualne zawodników - i musimy wziąć się do roboty na treningach . Skoro wpadliśmy w dołek postarajmy się jak najszybciej i jak najlepiej z niego wyjść. Nie ma co płakać i roztrząsać kto, co źle i dlaczego. Wykorzystajmy mocne strony jakie mamy jako zespół i zawodnicy. Przegrywają wszyscy, zdarza się, ważne by się nie poddać i pokazać, udowodnić głównie sobie, że piłkę rozumiemy i grać umiemy.

Kolejny mecz gramy już w sobotę i chcemy odbicia się od dna. Przecież gorzej niż w meczu z Ursusem już nie możemy zagrać:). Lepiej umiemy i już nie raz graliśmy. Pokażmy to!!!!

Ci którzy mają złość i chcą pokazać w kolejnym meczu coś innego niż z Ursusem: Miłosz, Patryk, Konrad, Dominik, Max, Bartek, Capi, Szymon, Kacper, Igor, Mikołaj, Piotrek, Mateusz, Gabryś, Kuba.