Radosne Święta w Błoniu!

W 3 kolejce ligowej drużyna Błonianki zmierzyła się na wyjeździe z Jednością Żabieniec. Gra tuż przed świętami , do tego w Wielki Piątek w środku dnia, na wyjeździe, wymaga mobilizacji, organizacji, a przede wszystkim chęci do zaangażowania i wysiłku. I za to wszystko Wielki Szacunek dla zawodników i kibiców.

Mecz z Jednością Żabieniec , pokazał że chłopcy z Błonianki mają ogromne serca, ambicje i zdrowie by grać w piłkę. Wygrali 0 : 4 potwierdzając jednocześnie swoją klasę i umiejętności sportowe. Jednakże trzeba szczerze powiedzieć, że był to trudny mecz choć z optyczną przewagą z gry Błonianki, z emocjami, trzymaniem trenera i kibiców w dość długiej niepewności, na szczęście zakończony przekonywującym zwycięstwem. Ozdobą spotkania był hattrick Dzido, aczkolwiek bramkę otwierającą spotkanie strzelił po indywidualnej akcji skrzydłem Arek.

Z punktu widzenia trenera, największym powodem do radości jest systematyczna poprawa efektywności gry w obronie każdego zawodnika z osobna oraz zespołu jako całości. W szczególności w drugiej części meczu zawodnicy wręcz modelowo realizowali założenia taktyczne trenera, trzymali pozycję i znakomicie się asekurowali.

W efekcie trzeci raz z rzędu zwyciężyli i to bez straty bramki. Dzięki czemu zrobili sobie fantastyczny prezent na Święta Wielkanocne 2016 – zostali liderem I ligi okręgowej trampkarzy grupy 2 na Mazowszu. Nie odpuszczajcie, idźcie dalej tą drogą , a będzie dobrze:). Powodzenia w kolejnych meczach!!!

Gratulacje dla wszystkich zawodników trenujących w Błoniance w roczniku 2002!!! Jednocześnie z okazji świąt Wielkanocnych pragnę złożyć wszystkim zawodnikom i sympatykom Błonianki , ale również wszystkim naszym rywalom najserdeczniejsze życzenia wyjątkowych, ciepłych i pełnych radości chwil spędzonych w gronie rodziny oraz przyjaciół. Niech będzie to dla Państwa czas relaksu i odpoczynku wraz z prawdziwie wiosenną atmosferą!

Trener

Darek Zieliński

Jedność Żabieniec – Błonianka Błonie 0 – 4

Zagrali: Miłosz, Patryk, Bartek (1 asysta), Arek (1 bramka), Konrad, Kiełek, Szymon, Capi (1 asysta), Kacper, Gabryś, Mateusz, Filip (1 asysta), Zygmunt, Dzido (3 bramki).

Dziękujemy zespołowi Jedności Żabieniec za bardzo ciekawy i interesujący mecz. Powodzenia w kolejnych grach!