Przegląd kadry z Rakovią

W niedzielę 8 listopada Błonianka zagrała mecz sparingowy z Rakovią. Obydwa zespoły prawdopodobnie spotkają się w przyszłym sezonie w wyższej lidze, aczkolwiek goście z Warszawy muszę jeszcze przypieczętować awans w następny weekend. Dlatego też w gierce  tzw. podstawowi gracze odpoczywali i czuli smak ławki rezerwowej:). Grali zaś głównie rezerwowi czy mniej ostatnio grający chłopcy. W jednej i drugiej drużynie główne skrzypce grali nowi zawodnicy, którzy ostatnio zasilili kadry zespołów. Jednocześnie ze względu na nie dojechanie odpowiedniej liczby zawodników, Błonianka pożyczyła swojego napastnika Gabrysia. Można zatem rzec , że był to raczej trening w formie gry choć mający walor rywalizacji.

Zmiennicy w Błoniance walczyli, starali się mocno wiedząc , że tym razem nikt nie wejdzie i nie zmieni oblicza gry. Przy tym bardzo dużym utrudnieniem w tym meczu był wiatr i dość już trudne warunki boiskowe. Nie do końca jednak wszystko można w ten sposób tłumaczyć.... No cóż, może niektórzy wolą siedzieć na ławce rezerwowych niż grać, a może po prostu więcej trzeba z siebie dać, być bardziej dokładnym, grać bardziej z głową, a nie tylko nogami:).

Wynik: Błonianka - Rakovia Warszawa  2 - 3

Zagrali: MIłosz, Dominik, Igor, Zygmunt, Oli, Lewy, Mateusz, Filip (1 bramka), Adrian, Kiełek, Arek, Dzido (1 bramka), Mikołaj, Kuba i  Gabryś u przeciwnika (1 bramka).