Błonianka na tarczy w meczu ze ZWARem

W 4 kolejce ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Błonianka gościła zespół ZWAR Warszawa. Niestety nie był to udany dla zespołu z Błonia mecz i goście zabrali do Warszawy 3 punkty wygrywając 5 do 2. Tyle w skrócie można by powiedzieć z punktu widzenia statystycznego, jednak faktem również było, że chłopaki z Błonia grając w tym meczu samodzielnie czyli bez ciągłych podpowiedzi trenera mieli udowodnić , że im zależy, że potrafią się zaangażować, a przede wszystkim że są w stanie rywalizować na tym poziomie. Jak się okazało test z podejmowania decyzji boiskowych został oblany, ale nie znaczy to wcale że wszystko było złe. Część chłopaków pokazała , że nie boi się wyzwania i ma możliwości by iść do przodu w rozwoju piłkarskim. Na tym wydaje się, że najlepiej poprzestać i jedynie mieć nadzieje, że kolejne szanse meczowe na poziomie ligi wojewódzkiej zmobilizują do lepszych wyborów boiskowych, a tym samym ograniczenia błędów indywidualnych zawodników z Błonia.

Zagrali:

Miłosz, Konrad, Max, Dominik, Szymon, Patryk, Bartek, Capi, Kacper, Kuba, Mikołaj (1 bramka), Igor (1 bramka), Mateusz, Piotrek, Gabryś.