Sparing z Kosą Konstancin

W dniu 5 marca na boisku Bemowskiego Ośrodka Sportu zespoły Kosy Konstancin i Błonianki Błonie zagrały swój ostatni sparing przed ligą. Mecz był bardzo interesujący i cieszył oczy dość dużej publiki jak na sparing.

To było dobre przetarcie przed ligą, dające pożyteczne informacje w jakim miejscu są oba zespoły.

Okres przygotowań się skończył i czas ligowy za tydzień się rozpocznie. Można jednak powiedzieć, że takie warunki , w szczególności presja są nieodzowne z punktu widzenia uczenia się, robienia postępów sportowych i zdobywania doświadczenia. Zatem z wielką nadzieją i chęcią rozegramy kolejne rozgrywki ligowe, aby być lepszym. Najważniejsze jest przy tym nie ile razy wygramy , a jak będziemy grali i ilu wejdzie na wyższy poziom umiejętności.Trzeba pamiętać, że sukces to nie tylko zwycięstwo , ale również udany i dobry pod względem piłkarskim mecz.

W sparingu:

Kosa Konstancin - Błonianka Błonie  2 - 1

Zagrali: Miłosz, Aleks, Patryk, Kiełk, Capi, Kuba, Bartek, Hubert, Kacper, Szymon, Konrad, Mikołaj, Dominik, Igor, Max, Piotrek (1 bramka), Maciek, Wojtek, Gabryś, Mateusz.