...to ja Wam dziękuję!

Pożegnanie trenera Dariusza Zielińskiego z zespołem Błonianki Błonie, rocznik 2002

Po prawie 3 latach pracy kończę współpracę z drużyną i klubem jako trener rocznika 2002 Błonianki Błonie. Wszystkim dziękuje za cały ten czas, zarówno za piękne, jak i trudne chwile. Razem byliśmy od młodzików, poprzez trampkarzy aż do wieku juniora. To był kawał życia zawodników, jak i mojego. Cieszę się z każdej chwili, jaką razem spędziliśmy.

Były zwycięstwa, awanse, jak i ból po porażkach. Tego nigdy się nie zapomni. Wspólnymi siłami udało się tu zrobić coś fajnego. Czy to dużo, czy mało każdy może sam ocenić; przy czym warto pamiętać o potencjale, możliwościach i warunkach. Ja, jako trener, jestem względnie zadowolony i spełniony.
Życzę Wam Drodzy Zawodnicy dalszych sukcesów sportowych i radości w życiu osobistym. Wierzę w Was i proszę, abyście Wy wierzyli w siebie.

W tym miejscu chciałbym pożegnać się ze wszystkimi: z Zawodnikami, Rodzicami – dziękuje za uwierzenie we mnie i pomoc w rozwoju swoich pociech a poprzez to – całej drużyny Błonianki, Władzami Klubu oraz Kierownictwem Centrum Sportu w Błoniu. Z pewnością będziemy się jeszcze spotykać na meczach, ale i tak mówię do zobaczenia. Dziękuje!!!!

Trener Dariusz Zieliński