Remis z Radomiakiem po bardzo dobrym meczu Błonianki

W piątek wieczorem juniorzy młodsi Błonianki rozegrali kolejny mecz w lidze wojewódzkiej. Zespół udał się do Radomia by zagrać z Radomiakiem. W końcu po serii słabych spotkań, zespół zagrał bardzo dobry mecz i tylko brak szczęścia zdecydował, że mecz zakończył się wynikiem 0-0 . Śmiało można jednak twierdzić , że był to najlepszy mecz zespołu z Błonia od początku sezonu.

W odróżnieniu od wcześniejszych meczy Błonianka grała z rozwagą, mądrze taktycznie, dowodzona przez prawdziwego lidera zespołu Kubę, przy czym dobrze grał cały zespół. Chłopaki nie popełniali prostych błędów w defensywie, wzajemnie się wspierali, konsekwentnie i zdyscyplinowanie przez cały mecz realizowali założone cele, byli skoncentrowani w ważnych momentach gry. Wreszcie trener mógł patrzeć i bić brawa jak zespół poczyna sobie na boisku. To była Drużyna.

Gdyby jeszcze słupek po strzale Maxa zamienić na bramkę, albo pojedynek 1 na 1 Kacpra z bramkarzem rywali był efektywniejszy byłaby pełnia radość. Ale spokojnie , małymi kroczkami. Postawa zespołu zasługuje na uznanie, w szczególności jeśli weźmie się pod uwagę z jakiego głębokiego dołka trzeba było się dźwignąć. Teraz zespół Błonianki wie jaki sposób gry może przynieść pozytywy, ale czy umie to powtórzyć??? Miejmy nadzieje , że tak….

Jako trener dziękuje serdecznie wszystkim zawodnikom za wysiłek i dobry mecz.

Zagrali: Miłosz, Aleks, Kuba, Konrad, Szymon, Capi, Patryk, Bartek, Igor, Gabryś, Kacper, Max, Piotrek.