Obóz piłkarski Błonianki - lato 2016

KĘTY - położone w województwie małopolskim, w Kotlinie Oświęcimskiej, w dolinie rzeki Soły. Kęty należą do podkarpackiej strefy klimatycznej. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dróg biegnących z Krakowa do Bielska-Białej i ze Śląska przez Oświęcim do Żywca. Atrakcję stanowi zabytkowy Rynek ze średniowiecznym układem uliczek oraz XIX wieczne kamieniczki. Walory rekreacyjno-sportowe miasta to: kryta pływalnia, hala sportowa, kompleks obiektów sportowych, ośrodek rekreacyjno-sportowy z boiskami do tenisa, siatkówki, piłki koszykowej.

ZAKWATEROWANIE: Hotel Relax *** o doskonałym umiejscowieniu, wysokim standardzie usług i przyjaznej atmosferze. Położony jest w spokojnej, cichej i zielonej dzielnicy Kęt ok.1200 m od Rynku Głównego. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2,3,4 z pełnym węzłem sanitarnym, TV. Obok Hotelu znajduje się: stadion piłkarski, trawiaste boisko treningowe, „ORLIK”, kort tenisowy, Basen w odległości 500 metrów zlokalizowany w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Korzystamy z obiektów sportowych Klubu Hejnał Kęty.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu); wyśmienita kuchnia dostosowana do potrzeb małych sportowców.

PROGRAM WYJAZDU:

• 7 dniowy pobyt w Hotelu Relax *** w Kętach (7 dni / 6 noclegów) ,
  • treningi piłkarskie na boiskach naturalnych oraz na boisku ze sztuczną nawierzchnią „Orlik”,
  • 3 h treningów (1,5 po rano, 1,5 po południu),
  • sparingi ,
  • zajęcia na basenie / 4 dni x 1 h,
  • badania dla każdego zawodnika / badania motoryczne: profil rozwojowy zawodnika, kompleksowa ocena zdolności motorycznych, która pozwala wyznaczyć podstawowe parametry zawodnika tj.: szybkość, zwinność, wytrzymałość, moc kończyn górnych i dolnych oraz analiza składu ciała,

TERMIN: 09.08.2016 – 16.08.2016

całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), woda dla zawodników, zajęcia na boiskach i basenie (wg programu), opieka medyczna (lekarz na wezwanie), badania pomiarowe (fakultatywnie), koszulki dla zawodnik.

Ramowy plan dnia (orientacyjny):

1. Pobudka (7:45)

2. Toaleta (8:00)

3. Śniadanie (8:30)

4. Trening poranny (9:30-11:00)

5. Czas wolny / zajęcia w grupach (12:00)

6. Obiad (13:00)

7. Czas wolny / zajęcia w grupach (14:00)

8. Trening popołudniowy (16:00)

9. Basen (18:00)

10. Kolacja (19:30)

11. Czas wolny / zajęcia w grupach (20:30)

12. Cisza nocna (22:00-6:00)

Lista rzeczy do zabrania:

1. Strój treningowy (2 komplety).
  2. Getry (3 pary).
  3. Ochraniacze.
  4. Buty do gry w piłkę (halówki i korki).
  5. Dres klubowy.
  6. Mały plecak (na basen itp.).
  7. Bidon.
  8. Kąpielówki.
  9. Klapki.
  10. Czepek.
  11. Ręcznik kąpielowy (2 szt.).
  12. Majtki (8 par).
  13. Skarpetki (8 par).
  14. Podkoszulki, koszulki (8 szt.).
  15. Spodenki letnie krótkie (2 pary).
  16. Spodnie długie (1 para).
  17. Ciepła bluza (np. polar).
  18. Kurtka letnia.
  19. Piżama.
  20. Buty do chodzenia (sportowe i zwykłe).
  21. Czapka z daszkiem (obowiązkowo).
  22. Okulary przeciwsłoneczne.

Kosmetyki:

1. Szczoteczka do zębów.

2. Pasta do zębów.

3. Żel pod prysznic.

4. Szampon.

5. Dezodorant.

6. Krem do opalania (duży filtr).

7. Płyn na komary.

Do autokaru:

1. Napój niegazowany.

2. Kanapki.

3. Książka do czytania.

4. Dozwolone telefony, gry.

Dokumenty:

1. Legitymacja szkolna(z PESELEM), lub inny dokument ze zdjęciem.

Inne:

1. Kieszonkowe: 10-15 zł na dzień (nie więcej niż 100 zł).

2. Leki opisane z dawkowaniem dajemy przed wyjazdem trenerowi . Dzieci nie mogą mieć przy sobie żadnych leków.

3. Telefony – wedle uznania, kadra nie odpowiada za zgubione, zniszczone telefony. Korzystanie z telefonów podczas obozu odbywać będzie się w wyznaczonych godzinach (po śniadaniu lub kolacji).

4. W razie pytań, proszę przed i podczas obozu, dzwonić do trenera.

5. Osoby zainteresowane rachunkiem za obóz proszone są o kontakt z prezesem Hubertem.

Adres:

Młodzieży Polskiej 1, 32-650 Kęty