Można być zadowolonym z postępu:)

W sobotni wieczór Błonianka 2002 zmierzyła się na boisku w Zielonkach z zespołem SEMPa II. Przeciwnik to drużyna z bardzo dobrej akademii warszawskiej, mająca bardzo dobre warunki do treningu (trenują cały okres zimowy pod wielkim balonem), z dużą bazą do selekcji młodzieży ursynowskiej . Dzięki powyższemu – jak również dzięki charyzmatycznemu trenerowi - drużyna SEMPa jest bardzo klasową drużyną (na potwierdzenie fakt , że drużyna SEMPa II bez problemu jesienią awansowałaby to najwyższej ligi gdyby nie fakt , że już pierwsza drużyna SEMPa w tej lidze gra:)

Od samego początku meczu chłopcy Błonianki pokazali , że nie boją się przeciwnika i mają swoje mocne atuty. I korzystali z nich…..

Grę Błonianki w meczu można scharakteryzować w kilku słowach:

Widać postęp w taktyce w szczególności w defensywie przy pressingu,

Akcje są budowane z premedytacją, wg. zasad wymaganych i uczonych przez trenera,

Zespół zaczyna rozumieć kto, gdzie i jak ma się przesuwać i asekurować po boisku,

Widać chęć wykorzystania atutów napastnika,

Jest grupa liderów w drużynie, którzy swoją grą, postawą są wzmocnieniem dla zespołu,

Zawodnicy są w co raz większym stopniu skoncentrowani podczas meczu,

Trener widzi postęp w optymalnym ustawieniu drużyny,

Z każdym meczem widać większą wytrzymałość chłopców,

Jest konkurencja w bramce,

Podsumowując statystycznie : w meczu 3:3. Gra 4 kwarty po ok. 20 minut.

Skład:

Filip, Miłosz, Oli, Szymon, Zygmunt, Sernik (1 asysta), Hubert, Capi, Patryk(1 asysta), Mikołaj, Gabryś (1 asysta), Kempesz, Konrad (3 bramki)